Oferty pracyInformatyk/Programista PHP - niemieckie warunki zatrudnienia
Informatyk/Programista PHP - niemieckie warunki zatrudnienia Bonn (Niemcy)
Informatyk/Programista PHP - niemieckie warunki zatrudnienia Bonn (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Informatyk/Programista PHP

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref: INPHP/De/1/2017

Zakres obowiązków:
- jako informatyk/programista PHP będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowej platformy online dla sklepu internetowego, praca w środowisku program.: PHP 7, Continuos Integration, Elasticsearch, praca ze zdalnym repozytorium GiT oraz GitLAB oraz profilowanie z Tideways, praca nad projektami (OpenStack, TYPO3, OXID eShop), w środowisku Jira Agile, back-and, Open-stack.

Wymagania:
- ukończone studia na kierunku gospodarka/media lub informatyka
- 2-3 letnie doświadczenie przy projektach IT
- know how oprogramowania PHP i SQL
- doświadczenie z Git
- zainteresowanie pracą w e-commerce, trendami internetowymi
- samodzielna praca
- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony (40 godz. tygodniowo)(13-ta wypłata)
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy typu home office
- atrakcyjny model premii i prowizji
- emeryturę zakładową oraz ubezpieczenie zdrowotne
- benefity (yoga, zajęcia u fizjoterapeuty)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: INPHP/De/1/2017

(Data aktualizacji: wtorek, 8 sierpnia 2017)