Oferty pracyAnalityk IT
Analityk IT Wrocław, Dolnośląskie (dolnośląskie)
Analityk IT Wrocław, Dolnośląskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- lidera w obszarze usług druku 3D, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

  ANALITYK IT

Miejsce pracy: Wrocław

Wynagrodzenie: 8.000 – 12.000 PLN brutto (UoP)

OPIS STANOWISKA:
  • Przygotowywanie specyfikacji oprogramowania;
  • Konsultowanie wymagań z zespołem Developerów;
  • Przeprowadzanie walidacji obiektów;
  • Kontakt z Klientami;
  • Prowadzenie prezentacji.
OCZEKIWANIA:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Ogólna wiedza z zakresu zarządzania projektami;
  • Rozumienie modeli cyklu życia oprogramowania;
  • Znajomość metodyk Agile;
  • Ukończone studia (o profilu informatycznym lub podobnym);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zdolności analityczne;
  • Umiejętność zarządzania zespołem i pracy w grupie;
  • Zdolność do negocjacji i rozwiązywania problemów.
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość systemu CRM/ ERP/ MRP.
KLIENT OFERUJE:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w nowoczesnym biurze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem „Analityk IT”

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)