Oferty pracyKierownik serwisu samochodowego
Kierownik serwisu samochodowego Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Sosnowiec (śląskie)
Kierownik serwisu samochodowego Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Sosnowiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta, serwisu samochodów osobowych, kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SERWISU

 Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

- Ocena danych operacyjnych i finansowych,

- Opracowywanie strategii rozwoju działu zgodnie z celami firmy,

- Planowanie oraz inicjowanie działań marketingowych,

- Ocena miesięcznych wyników finansowych oraz ich analiza,

- Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych,

- Rozwiązywanie bieżących problemów.

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane wyższe),

- Znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych,

- Minimum rocznego doświadczenia w pracy u autoryzowanego dealera samochodów

- Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

- Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (pensja podstawowa + premie),

- Pracę w jednym z największych autoryzowanych serwisów samochodowych na Śląsku,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Rozwinięty system szkoleń.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV.

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)