Oferty pracyDoradca klienta POSZUKIWANY!
Doradca klienta POSZUKIWANY! Profi Credit Polska S.A. Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Doradca klienta POSZUKIWANY! Profi Credit Polska S.A. Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

PROFI CREDIT Polska S. A. jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 10 lat i współpracujemy z grupą ponad 2 000 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już 230 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 2 miliardów złotych.

Mierzymy jednak coraz wyżej i w roku 2016 przeprowadzamy intensywną rozbudowę naszej sieci sprzedaży.

Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klienta indywidualnego i biznesowego

  • aktywne działania marketingowe

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • nastawienie na cele

  • niekaralność

Oferujemy:

  • współprace z uczciwym i solidnym Partnerem biznesowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)

  • stałe wsparcie

  • elastyczny czas pracy

  • nielimitowane zarobki

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze (śląskie)
Opublikowano dzisiaj
Żory (śląskie)
Sokołów Podlaski, Węgrów, Łochów, Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)