Oferty pracyPracownik Ochrony Obiektu Przemysłowego - Janki
Pracownik Ochrony Obiektu Przemysłowego - Janki Securitas - Region Wschodni Janki (mazowieckie)
Pracownik Ochrony Obiektu Przemysłowego - Janki Securitas - Region Wschodni Janki (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony.

Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju.

Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony Obiektu Przemysłowego - Janki

Główne obowiązki:

  • kontrola osób,
  • obsługa komputera,
  • zabezpieczenie mienia przed kradzieżą i włamaniem

Wymagania:

  • niekaralność,
  • odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie na obiektach przemysłowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • stawka 10-12 zł netto/h,
  • system pracy mieszany,
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Securitas Polska, ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa

tel. 603-913-543

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Securitas Polska (ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa Centrum (mazowieckie)
Opublikowano 15 lutego 2018
Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 8 lutego 2018
Piaseczno (mazowieckie)