Oferty pracyKonsultant/Wdrożeniowiec Lean Management w procesach produkcyjnych i/lub usługowych
Konsultant/Wdrożeniowiec Lean Management w procesach produkcyjnych i/lub usługowych Poznań, Gniezno, Leszno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
Konsultant/Wdrożeniowiec Lean Management w procesach produkcyjnych i/lub usługowych Poznań, Gniezno, Leszno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 5 dni

INTEGRA Consulting Poland obecna jest na rynku od 20 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych, specjalizując się również w Lean Management w obszarze produkcji i usług. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy osób na stanowisko:

Konsultant/Wdrożeniowiec Lean Management

w procesach produkcyjnych i/lub usługowych

Miejsce pracy: Poznań/cała Polska (praca projektowa)

Twoje zadania będą polegały na:

  • Zarządzaniu kompleksowymi projektami obejmującymi przygotowanie, wdrożenie i rozwój rozwiązań optymalizacyjnych, bazujących na Lean Management w wybranych obszarach przedsiębiorstw produkcyjnych i/lub usługowych u naszych Klientów
  • Samodzielnej realizacji prac projektowych w obszarach wdrożenia
  • Realizacji warsztatów szkoleniowych, coachingów, doradztwa z zakresu Lean Management

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy posiadają:

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej i/lub usługowej funkcjonującej i wdrażającej zasady Lean, (w tym na stanowisku kierowniczym lub lidera ds. doskonalenia procesów)
  • Doświadczenie zawodowe uzyskane podczas prowadzonych samodzielnie projektów dotyczących reorganizacji procesowych
  • Doświadczenie w firmie doradczej z zakresu Lean Management (mile widziane)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami doskonalącymi z wykorzystaniem narzędzi Lean Management (przepływ, stabilność, system zarządzania i kultura Lean)
  • Praktyczną znajomość metod i narzędzi Lean Management
  • Wysokie umiejętności analityczne i zdolność przekazywania wiedzy
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych (wdrożenia na terenie całej Polski)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

  • Pracę projektową w zespole ekspertów z doświadczeniem z obszaru Lean Management
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań
  • Samodzielność działania i możliwość inicjowania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w ambitnych projektach wdrożenia Lean Manufacturing w różnych sektorach

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)