Oferty pracyMłodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego Gliwice (śląskie)
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta, prężnie działającego w branży energetycznej oraz gazowej poszukujemy osób nastawionych na rozwój osobisty, znających tematykę, lecz nie koniecznie mających spore doświadczenie w branży e-commerce oraz podchodzących do tematyki marketingu internetowego w sposób przyszłościowy i rozwojowy.

W ramach rekrutacji oferujemy stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Numer referencyjny: MS/ds/MI/jobs.pl

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie)

rodzaj pracy: umowa o pracę tymczasową na czas określony do 31.12.2017r. z możliwością przedłużenia, bądź przejęcia przez Pracodawcę.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca aktualizacja oraz tworzenie nowych formularzy
  • interaktywnych dostępnych w serwisach internetowych
  • tworzenie, optymalizacja i rozwój treści serwisów internetowych z
  • uwzględnieniem zasad użyteczności oraz pozycjonowania
  • bieżąca obsługa systemu CMS
  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • udział w projektach i zadaniach rozwojowych realizowanych przez Spółkę,

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki :
  • marketing, e-commerce, informatyka internetowa),
  • praktyczna znajomość HTML oraz CMS,
  • umiejętność myślenia analitycznego i logicznego,
  • doświadczenie w obszarze tworzenia i redagowania treści na potrzeby Internetu
  • umiejętność pracy z systemami CMS
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • skuteczność w realizowaniu zadań pod presją czasu
  • kreatywność i samodzielność
  • zdolność szybkiego uczenia się

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawowa znajomość narzędzi do analizy i optymalizacji stron (Google Analytics)
  • praktyczna znajomość zagadnienia użyteczności oraz pozycjonowania serwisów internetowych,

Oferujemy:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • udział w szkoleniach i podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych oraz umiejętności w zakresie oferowanego stanowiska,
  • ciekawą i pełną nowych wyzwań pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • ciekawe zadania oraz udział w atrakcyjnych rozwojowych projektach.

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)