Oferty pracyPracownik magazynu/Picker (KNP/04/17)
Pracownik magazynu/Picker (KNP/04/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Pracownik magazynu/Picker (KNP/04/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 15 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik magazynu/Picker

Miejsce pracy: Chorzów

 Opis stanowiska:

  • Zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace magazynowo-porządkowe.

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Pracę na pełen etat.
  • Pracę w systemie zmianowym.

  Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny:  735-955-643 lub 882-167-625

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Opublikowano dzisiaj
Piekary Śląskie (śląskie)