Oferty pracyPracownik gospodarczy (LS/07/17)
Pracownik gospodarczy (LS/07/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Pracownik gospodarczy (LS/07/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 15 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie logistycznym.
  • Sprzątanie posadzki za pomocą maszyny.
  • Czyszczenie maszyny pakującej.
  • Mycie ramp, urządzeń ppoż., itp.
  • Wyrzucanie śmieci.

Wymagania:

  • Dokładność.
  • Dyspozycyjność.
  • Energia i chęć do pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w wymiarze 4 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w systemie zmianowym (6:00-10:00, 20:00-24:00).

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Kontakt telefoniczny: 604-223-348, 668-620-176.

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Opublikowano dzisiaj
Piekary Śląskie (śląskie)