Oferty pracyPracownik administracyjny ds. danych
Pracownik administracyjny ds. danych Szczecin, (zachodniopomorskie)
Pracownik administracyjny ds. danych Szczecin, (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 4 września 2017, do końca 1 dzień

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem światowym w swojej branży, poszukuje aktualnie osób na  stanowisko:

Pracownik administracyjny ds. danych

Lokalizacja: Szczecin – Centrum

Opis stanowiska:

- Praca z komputerowym systemem ERP

- Kontrola i nadzór nad poprawnym obiegiem danych dotyczących opisów towarów zawartych na etykietach

- Tworzenie etykiet towarowych zgodnie z obowiązującymi standardami międzynarodowymi

- Przesyłanie w systemie gotowych etykiet towarów do zatwierdzenia przez filie i dystrybutorów

- Aktualizacja (w systemie) wyglądu i fizycznego rozmiaru etykiet i opakowań do nowych produktów

- Uczestnictwo w globalnych projektach jako doradca i konsultant

- Rozwiązywanie problemów dotyczących etykiet i danych

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

- Znajomość pakietu MS Office

- Zdolności analityczne, dokładność

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie niewątpliwym atutem

Klient oferuje:

- Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych

- Stałe zatrudnienie w oparciu o umową o pracę

- Bardzo przyjazną atmosferę pracy

- Możliwości rozwoju w strukturach firmy

- Pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku

- Pracę w młodym dynamicznym zespole

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim z dopiskiem „pracownik administracyjny ds. danych”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52

(Data aktualizacji: poniedziałek, 4 września 2017)