Oferty pracySpecjalista ds. systemów personalnych
Specjalista ds. systemów personalnych Szczecin, (zachodniopomorskie)
Specjalista ds. systemów personalnych Szczecin, (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 5 września 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. systemów personalnych

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

- praca przy implementacji i rozwoju wewnętrznego, globalnego systemu HR - zarządzania zasobami ludzkimi

- edukowanie pracowników firmy w Polsce i na świecie w obszarze funkcjonujących narzędzi i aplikacji HR-owych

- rozwój aplikacji i systemu komputerowego w oparciu o potrzeby użytkowników i w nawiązaniu do  toczących się procesów z obszaru HR

- wyszukiwanie błędów, znajdowanie nowych rozwiązań zmierzających do zwiększenia wydajności systemu i  prowadzonych procesów biznesowych

- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji i testów podczas procesu rozwiązywania problemów i wprowadzania usprawnień systemowych

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe mile widziane z obszaru IT lub Human Resource

- doświadczenie w pracy jako specjalista lub asystent  ds. IT lub HR

- mile widziana znajomość obszarów związanych z on-linowym zarządzaniem procesami rekrutacji, administracji danych osobowych, czynnikami rozwoju pracowników, miękkiego HR

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

- interesująca i stabilna praca w międzynarodowym środowisku

- możliwość nauki i rozwoju w obrębie firmy

- bogaty pakiet socjalny

- praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Osoby  zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „specjalista ds. systemów personalnych”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w  celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52

(Data aktualizacji: wtorek, 5 września 2017)