Oferty pracyPracownik Ochrony Obiektu Handlowego - Warszawa
Pracownik Ochrony Obiektu Handlowego - Warszawa Securitas - Region Wschodni Warszawa (mazowieckie)
Pracownik Ochrony Obiektu Handlowego - Warszawa Securitas - Region Wschodni Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2017, do końca 16 dni

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony.

Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju.

Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

 Pracownik Ochrony Obiektu Handlowego - Warszawa

Obowiązki:

  • zapobieganie kradzieży
  • ochrona mienia przed włamaniem
  • interwencja

Wymagania:

  • niekaralność
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziani studenci
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 10-13 zł netto /h
  • elastyczny grafik z możliwością dostosowania do planu zajęć
  • terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez
Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."

(Data aktualizacji: czwartek, 10 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 11 sierpnia 2017
Janki (mazowieckie)
Opublikowano 9 sierpnia 2017
Opublikowano 4 sierpnia 2017