Oferty pracyDoradca klienta. Wysokie zarobki!
Doradca klienta. Wysokie zarobki! Profi Credit Polska S.A. Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Doradca klienta. Wysokie zarobki! Profi Credit Polska S.A. Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

PROFI CREDIT Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. PROFI CREDIT Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze stabilną i odpowiedzialną drużyną fachowców.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta indywidualnego i instytucjonalnego
  • wsparcie Kierownika Regionu w zakresie sprzedaży i obiegu dokumentów
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • niekaralność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia wdrożeniowe

To ostatnie dni rekrutacji!

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

 Nie zapomnij o dopisku!

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

(Data aktualizacji: czwartek, 10 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Myślenice (małopolskie)
Opublikowano wczoraj
Brzeszcze, Jawiszowice, Bielsko-Biała (Małopolskie, śląskie)
Bielsko-Biała I Okolice (śląskie)
Opublikowano 16 lutego 2018