Oferty pracySpecjalista w Dziale Sprzedaży/KAM
Specjalista w Dziale Sprzedaży/KAM Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Specjalista w Dziale Sprzedaży/KAM Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 23 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Firma ROLDROB S.A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Sprzedaży/KAM

Numer referencyjny: Spec/dz/SP/jobs.pl
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Zapewnienie wyznaczonego poziomu dystrybucji numerycznej u powierzonych do obsługi Klientów,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,
  • Współpraca z Sekcjami Zakupów i Logistyki,
  • Tworzenie bieżących raportów dla przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2-letnie oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny
  • Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Prawo jazdy kat. B.,

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym oraz odpowiednie narzędzia pracy,
  • Rozwój własnych kompetencji, wzbogacanie doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia i doświadczenie .

(Data aktualizacji: środa, 23 sierpnia 2017)