Oferty pracyBrygadzista
Brygadzista Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Brygadzista Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 23 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Brygadzista

Numer referencyjny: brygadzista/jobs.pl
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Zakres Obowiązków:

  • Nadzór nad kilkudziesięcioosobową grupą pracowników,
  • Prawidłowe rozliczanie produkcji, właściwa organizacja pracy podległych pracowników,
  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych, bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Nadzór nad zużyciem surowców, materiałów pomocniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach oraz doświadczenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym.

(Data aktualizacji: środa, 23 sierpnia 2017)