Oferty pracyMagazynier - Roldrob
Magazynier - Roldrob Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Magazynier - Roldrob Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 23 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Firma ROLDROB S.A.  zatrudni pracownika  na stanowisko:

Magazynier

Numer referencyjny: magazynier/jobs.pl
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie towarów do magazynu,
  • Przygotowywanie towarów do wysyłek,
  • Monitorowanie zapasów magazynowych,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/zasadnicze - zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność,
  • Uprawnienia UDT na wózki unoszące,
  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym.

(Data aktualizacji: środa, 23 sierpnia 2017)