Oferty pracyMechanik marki premium
Mechanik marki premium In Temporis Polska Biuro Warszawa Warszawa (mazowieckie)
Mechanik marki premium In Temporis Polska Biuro Warszawa Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2017, do końca 16 dni

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Dla naszego klienta, serwisu marek premium poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik marki premium

Zakres obowiązków:

  • serwisowa obsługa marek premium
  • naprawa usterek mechanicznych i elektronicznych
  • wykonywanie diagnostyki, identyfikacji usterek i prace serwisowe
  • naprawa i przegląd samochodów
  • wykonywanie prac regulacyjnych, napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.
  • konserwacja układów zainstalowanych w pojazdach
  • naprawy z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego i specjalistycznych urządzeń

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe oraz prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu usług samochodowych
  • bardzo dobra znajomość budowy i zasady działania wszystkich zespołów i układów pojazdu, zwłaszcza w obrębie obsługiwanej marki i typu pojazdu.
  • znajomość programów komputerowy służący do diagnostyki pojazdów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • umiejętność logicznego myślenia i zdolność koncentracji uwagi, cierpliwością, dokładnością
  • umiejętności pracy w zespole.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych motoryzacyjnych marek premium
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej i premii

(Data aktualizacji: czwartek, 10 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Rzeszów (podkarpackie)
Opublikowano 17 sierpnia 2017
Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 2 sierpnia 2017