Oferty pracySales Officer (rynek polski) (WDK/07/17)
Sales Officer (rynek polski) (WDK/07/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Sales Officer (rynek polski) (WDK/07/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2017, do końca 16 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Sales Officer

(rynek polski)

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów biznesowych z branży rekrutacyjno-outsourcingowej oraz bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
  • Analiza rynku pod kątem branży HR.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenia w sprzedaży usług outsourcingowych.
  • Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie).
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 604-223-348, 668-620-176.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Opublikowano dzisiaj
Piekary Śląskie (śląskie)