Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy (branża reklamowa)
Przedstawiciel Handlowy (branża reklamowa) Warszawa, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, (mazowieckie)
Przedstawiciel Handlowy (branża reklamowa) Warszawa, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 5 września 2017, do końca 1 dzień

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów, spotkania handlowe.
  • Redagowanie ofert handlowych.
  • Pilotaż realizacji zamówień.
  • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klienta.
  • Analiza potrzeb zakupowych klienta.
  • Consulting.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej BTL.
  • Znajomość branży reklamowej (specyfika, dostawcy, optymalne źródła zakupu, umiejętności negocjacyjne).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny Doświadczenie w pracy z CRM.
  • Znajomość nowoczesnych technik komunikacji.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Umiejętność szybkiej analizy danych.
  • Determinacja w osiąganiu planów sprzedażowych.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Zadaniowy czas pracy.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie prowizyjne.
  • Samochód służbowy, telefon, laptop, ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju.

(Data aktualizacji: wtorek, 5 września 2017)