Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy (branża reklamowa)
Przedstawiciel Handlowy (branża reklamowa) Warszawa, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, (mazowieckie)
Przedstawiciel Handlowy (branża reklamowa) Warszawa, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano dzisiaj, do końca 14 dni

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów, spotkania handlowe.
  • Redagowanie ofert handlowych.
  • Pilotaż realizacji zamówień.
  • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klienta.
  • Analiza potrzeb zakupowych klienta.
  • Consulting.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej BTL.
  • Znajomość branży reklamowej (specyfika, dostawcy, optymalne źródła zakupu, umiejętności negocjacyjne).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny Doświadczenie w pracy z CRM.
  • Znajomość nowoczesnych technik komunikacji.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Umiejętność szybkiej analizy danych.
  • Determinacja w osiąganiu planów sprzedażowych.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Zadaniowy czas pracy.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie prowizyjne.
  • Samochód służbowy, telefon, laptop, ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju.

(Data aktualizacji: środa, 23 sierpnia 2017)