Oferty pracyProgramista (PPC/07/17)
Programista (PPC/07/17) Weegree Opole (opolskie)
Programista (PPC/07/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Zatrudniamy już około 1000 pracowników! Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Programista

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Praca nad nowymi projektami realizowanymi na potrzeby firmy.
  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w najnowszych technologiach.
  • Praca nad oprogramowaniem wspierającym działanie firmy.
  • Współpraca z zespołem projektowym.
  • Wsparcie dla użytkowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu.
  • Poszukujemy programistów biegłych - w jednym z języków: C#, .Net, Java, HTML.
  • Mile widziana znajomość języka SQL.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Szkolenia polskie oraz zagraniczne.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Pyszne obiady w czasie pracy.
  • Lekcje języków obcych.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!

 Dodatkowe informacje:

(Data aktualizacji: czwartek, 10 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Siemianowice Śląskie (śląskie)
Opublikowano 11 października 2017
Chorzów (śląskie)
Opole (opolskie)