Oferty pracyProgramista systemów wbudowanych (LKP/08/17)
Programista systemów wbudowanych (LKP/08/17) Weegree Wrocław (dolnośląskie)
Programista systemów wbudowanych (LKP/08/17) Weegree Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Programista systemów wbudowanych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Opracowanie oraz wdrażanie ustawień dla 16/32-bitowych mikrokontrolerów.
  • Testowanie opracowanych modułów.
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, bibliotek oraz architektury oprogramowania.
  • Praca nad rozwojem oprogramowania do sterowania urządzeniami.
  • Praca na podstawie załączonej dokumentacji (dotyczącej rozwiązań oraz organizacji systemu i oprogramowania).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (kierunek: elektronika, telekomunikacja lub pokrewne).
  • Min. 2 lata w programowaniu embedded C (niskopoziomowym).
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Mile widziane uprawnienia SEP.
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania pod sprzęty elektroniczne, produkowanych na skalę masową  (w branży produkcji elektroniki, automotive, lotnictwo itp.) - jako dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Umowę o prace.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Pracę na pełen etat w elastycznych godzinach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie premiowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku (delegacje do klientów).
  • Obszerny pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, dopłaty do obiadów, zajęcia językowe, dopłaty do dojazdów, szkolenia specjalistyczne.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Siemianowice Śląskie (śląskie)
Opublikowano 11 października 2017
Chorzów (śląskie)
Opole (opolskie)