Oferty pracyZostań Doradcą Klienta Biznesowego
Zostań Doradcą Klienta Biznesowego Profi Credit Polska S.A. Rzeszów (podkarpackie)
Zostań Doradcą Klienta Biznesowego Profi Credit Polska S.A. Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Zostań Doradcą Klienta Biznesowego

Zakres obowiązków

  1. aktywne pozyskiwanie klientów
  2. aktywna sprzedaż produktów kredytowych dla osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze
  3. kształtowanie kompleksowej relacji z klientami w aspekcie kredytowym

Wymagania :

  1. wykształcenie minimum średnie
  2. co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  3. doświadczenie w sprzedaży usług podmiotom gospodarczym
  4. samodzielność
  5. dobra organizacja pracy

Oferujemy :

  1. pracę w miłej atmosferze
  2. wysokie wynagrodzenie prowizyjne

Wysyłając do Nas swoją aplikację nie zapomnij dodać klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych marketingow

(Data aktualizacji: czwartek, 10 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Inwałd, Andrychów, Wadowice, Sucha Beskidzka (małopolskie)
Opublikowano 11 października 2017
Inwałd, Andrychów, Sucha Beskidzka, Zator (małopolskie)
Wadowice, Andrychów, Inwałd, Sucha Beskidzka (małopolskie)