Oferty pracyMonter szaf sterowniczych
Monter szaf sterowniczych Badenia-Wirtembergia Lub Bawaria (Niemcy)
Monter szaf sterowniczych Badenia-Wirtembergia Lub Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów

w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Monter szaf sterowniczych

Zakres obowiązków:

- budowa szaf i pulpitów sterowniczych według dokumentacji

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie: 10, 50 - 11,00 euro brutto/h + od 40,00 do 60,00 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- miejsce pracy: 71154 Nufringen (Badenia-Wirtembergia), 86685 Huisheim/Augsburg (Bawaria) lub inne

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość  języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym przynajmniej

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

- doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 11 sierpnia 2017)