Oferty pracyPRACOWNIK PRODUKCJI. ZGŁOŚ SIĘ!
PRACOWNIK PRODUKCJI. ZGŁOŚ SIĘ! Gliwice, Katowice, Zawiercie, Siewierz, Dąbrowa Górnicza, Sosn (śląskie)
PRACOWNIK PRODUKCJI. ZGŁOŚ SIĘ! Gliwice, Katowice, Zawiercie, Siewierz, Dąbrowa Górnicza, Sosn (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 2 dni

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy zarówno stałej jak i tymczasowej. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Nasz zespół to doświadczone grono rekrutacyjne i kadrowe dbająca o dobre warunki setek swoich pracowników.

Obecnie poszukujemy dla naszego zaufanego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

GLIWICE – STREFA EKONOMICZNA

START W SIERPNIU!

NR OGŁOSZENIA: AJP/171/081117/BP2

Zakres obowiązków / Opis stanowiska:

- Praca na linii produkcyjnej dotyczy montażu części samochodowych.

- Zatrudnienie zapewniamy od 17-go sierpnia na strefie w Gliwicach.

Wymagania:

- Punktualność i chęć do pracy.

- Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 3 zmiany.

- Dokładność i zdolności manualne.

Gwarantujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminową wypłatę.

- Bezpłatny dojazd do pracy na terenie śląska z miast: Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Książenice Kościół, Szczygłowice, ,Knurów, Bojków, Piekary Śląskie.

APLIKOWANIE: W temacie wiadomości lub treści prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/172/08112017/BP2 oraz Imię i Nazwisko.

Zgłoszenia prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl

Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

(Data aktualizacji: piątek, 11 sierpnia 2017)