Oferty pracySpecjalista ds. procesów (WLS/07/17)
Specjalista ds. procesów (WLS/07/17) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. procesów (WLS/07/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE  jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. procesów

Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się obsługą procesów finansowo-księgowych.
  • Weryfikacja sprawozdań finansowych.
  • Analiza danych finansowych (z wykorzystaniem MS Excel).
  • Przygotowywanie analiz biznesowych oraz raportów.
  • Wyszukiwanie informacji oraz praca z bazami danych.

 Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie (lub osoby w trakcie studiów) z zakresu finansów/ekonomii/analizy finansowej itp.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego.
  • Chęć rozwoju w obszarze analizy danych i finansów.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (głównie MS Excel i Word) i aplikacji biurowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Pracę na pełen etat!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie).
  • Pakiet benefitów: Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony/vouchery/karta Multisport, Bonus roczny (zależny od realizacji planów).

 Dodatkowe informacje:

  • Praca OD ZARAZ!

(Data aktualizacji: piątek, 11 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Siemianowice Śląskie (śląskie)
Opublikowano 11 października 2017
Chorzów (śląskie)
Opole (opolskie)