Oferty pracyMagazynier/Picker (MMP/01/17)
Magazynier/Picker (MMP/01/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Magazynier/Picker (MMP/01/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 17 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier/Picker

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek.
  • Przyjęcia/wydawanie towaru.
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie.
  • Lekkie prace magazynowe.
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Uczciwość, sumienność i dokładność.
  • Praca w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w stabilnej firmie, w pełnym wymiarze godzin.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie.
  • Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 604-223-348

(Data aktualizacji: piątek, 11 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Opublikowano dzisiaj
Piekary Śląskie (śląskie)