Oferty pracyKontroler jakości (MKJ/06/17)
Kontroler jakości (MKJ/06/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Kontroler jakości (MKJ/06/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 17 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Kontrola ilości i jakości towarów oraz produktów gotowych.
  • Rejestracja ilości sprawdzonego towaru.
  • Sporządzanie raportu z przeprowadzonej kontroli.
  • Bieżąca współpraca z działem produkcji.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy magazynowej.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00).
  • Rzetelność.
  • Spostrzegawczość.
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość.
  • Zdolność logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę
    o pracę w późniejszym terminie.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Możliwość awansu.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 604-223-348

(Data aktualizacji: piątek, 11 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Opublikowano dzisiaj
Piekary Śląskie (śląskie)