Oferty pracyMagazynier
Magazynier Oddział Szczecin Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie)
Magazynier Oddział Szczecin Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 17 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

 Obecnie dla naszego klienta z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja: Łozienica

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw
  • nadzór nad stanami magazynowymi
  • przygotowywanie i realizowanie wysyłek
  • utrzymywanie magazynu w czystości i porządku
  • obsługa sztaplarki

Wymagania:

  • doświadczenie pracy przy obsłudze sztaplarki
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawniania na wózki widłowe
  • aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • pracę w zespole młodych ludzi

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą skontaktuj się z nami:
-wyślij CV na adres mailowy: szczecin@mondi-polska.pl
-zadzwoń pod nr 504 319 261
-wyślij sms o treści "magazynier" pod nr 504 319 261 - na pewno oddzwonimy

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883

(Data aktualizacji: piątek, 11 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Szczecin, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie)
Opublikowano 18 sierpnia 2017
Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie)