Oferty pracyMECHANIK SAMOCHODOWY, Belgia
MECHANIK SAMOCHODOWY, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Bornem (Belgia)
MECHANIK SAMOCHODOWY, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Bornem (Belgia) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta  - dilera samochodów marki Mitsubishi oraz Ssangyong poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY, Belgia

Miejsce pracy: Bornem

Opis stanowiska:

Praca w serwisie samochodowym, specjalizującym się w samochodach marki Mitshubishi i  Ssangyong oraz w naprawie tzw oldtimerów

Obowiązki:

  • dokonywanie przeglądu samochodów
  • dokonywanie diagnostyki z użyciem komputera i innych technik
  • regulacja, naprawa, wymiana poszczególnych części i podzespołów
  • używanie narzędzi i innego sprzętu wykorzystywanego w warsztacie
  • wykonywanie napraw zgodnie ze specyfikacją klienta
  • przeprowadzanie konserwacji pojazdów: wymiana oleju, smarowanie części

Wymagania:

  • kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – koniecznie!
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – koniecznie!
  • wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy)
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy w zespole
  • niezawodność, obowiązkowość
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 17,73€ brutto/h, w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 14,19€ brutto/h,
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • bony żywnościowe w kwocie 7€
  • możliwość pracy na długi okres czasu
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość nadgodzin
  • zorganizowanie zakwaterowanie
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich

Potrącenia od wynagrodzenia:

  • zakwaterowanie: 80 €/ tydzień
  • ubezpieczenie – 7,5 €/miesięcznie (opcjonalnie)

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: piątek, 11 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 11 października 2017
Antwerpia, Bruksela, Bruggia (Belgia)
Kortemark (Belgia)
Opublikowano 7 października 2017