Oferty pracy`LAKIERNIK SAMOCHODOWY - OFERTY W CAŁEJ BELGII
`LAKIERNIK SAMOCHODOWY - OFERTY W CAŁEJ BELGII Agencja pracy Cosmoworker Leuven, Gandawa, Hasselt, Turnhout, Antwerpia (Belgia)
`LAKIERNIK SAMOCHODOWY - OFERTY W CAŁEJ BELGII Agencja pracy Cosmoworker Leuven, Gandawa, Hasselt, Turnhout, Antwerpia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 17 dni

Uwaga - stałe miejsce pracy - oferty w całej Belgii -zakres prac do ustalenia - posiadamy wiele ofert pracy dla lakierników na terenie całej Belgii i różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.
Praca długoterminowa.

Około 165 godzin w miesiącu.
Możliwość nadgodzin.
Wymagane doświadczenie.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • Uwaga -zakres prac do ustalenia - posiadamy wiele ofert pracy dla lakierników na terenie całej Belgii u różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.

  • przygotowanie elementów do malowania,
  • oklejanie samochodów, przygotowywanie podkładu, mieszanie farb,
  • malowanie/lakierowanie samochodów lub części samochodowych, praca w kabinie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dbałość o szczegóły,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, w stopniu pozwalającym na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • dyspozycyjność na okres minimum 6 miesięcy,
  • samodyscyplina i motywacja,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, transportu z Polski do Belgii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od 15,00 do 18,00€ brutto/h pracy, do negocjacji,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • 40 godzin pracy w tygodniu,
  • możliwe nadgodziny,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125€,
  • koszt zakwaterowania 65€ za tydzień.