Oferty pracy`ELEKTROMECHANIK I/LUB MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
`ELEKTROMECHANIK I/LUB MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Agencja pracy Cosmoworker Okolice Leuven (Belgia)
`ELEKTROMECHANIK I/LUB MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Agencja pracy Cosmoworker Okolice Leuven (Belgia) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Wiele ofert pracy dla mechaników i elektromechaników na terenie całej Belgii i różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.
Świetna praca!
Możliwość nadgodzin.
Wymagane doświadczenie.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • naprawa, utrzymanie i konserwacja samochodów osobowych, między innymi systemów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych,
  • diagnoza oraz szybkie usuwanie usterek,
  • praca z nowymi jak i starszymi samochodami,
  • wymiana opon i płynów.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • umiejętność przeprowadzania przeglądów okresowych, samodzielnej diagnozy i usuwanie usterek ,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów diagnostycznych,
  • prawo jazdy kategorii B + własne auto,
  • chęć do pracy w zespole międzynarodowym.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawki od 14,00 € brutto/h pracy + dodatek za nadgodziny,
  • stawkę od 15,00 do 18,00€ brutto/h pracy, do negocjacji,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, dodatek rodzinny,
  • 40 godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125 €,
  • koszt zakwaterowania 70,00 € za tydzień.