Oferty pracyKoordynator ds. jakości
Koordynator ds. jakości Szczecin (zachodniopomorskie)
Koordynator ds. jakości Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 12 sierpnia 2017, do końca 3 dni

Firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Szczecina prawobrzeże poszukuje

Koordynatora ds. jakości

Lokalizacja: Szczecin  (woj. zachodniopomorskie)

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Miła atmosfera pracy

- Prace w międzynarodowym środowisku

OBOWIĄZKI:

- Prowadzenie audytów wewnętrznych zgodnie z wytycznymi w celu  zapewnienia  zgodności z wewnętrznymi procedurami

- Podejmowanie akcji korygujących niezgodności   dotyczące wewnętrznych procesów, dostawców i klientów

- Zapewnienie  poprawnego funkcjonowania systemów jakości oraz wsparcie przy ich rozwijaniu

- Konserwacja  i kalibracja przyrządów pomiarowych

- Sporządzanie  miesięcznych raportów dotyczących wskaźników KPI związanych z jakością
- Aktualizacja dokumentacji certyfikatów zgodnie ze standardem ISO 9001:2015

- Organizacja i integracja działań mających na celu zapewnienie zgodności ze standardem

- Współpraca z klientami przy eliminacji niezgodności  (podejście CDT&R)

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie na podobnym stanowisku  (3 – 5 lat)

-  Znajomość metodyki lean będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane  ofertą prosimy o przesłanie CV w temacie podając: „Koordynator ds. jakości”

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację:  Magda Dziechciowska : 508 144 900.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

tel. 91 814 52 52

(Data aktualizacji: sobota, 12 sierpnia 2017)