Oferty pracyŚlusarz - niemieckie warunki zatrudnienia
Ślusarz - niemieckie warunki zatrudnienia Stuttgart, Okolice Stuttgartu (Niemcy)
Ślusarz - niemieckie warunki zatrudnienia Stuttgart, Okolice Stuttgartu (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace ślusarskie

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- czytanie rysunku technicznego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie (świąteczne i urlopowe)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ŚLU/DE/2017

(Data aktualizacji: sobota, 12 sierpnia 2017)