Oferty pracySpawacz - niemieckie warunki zatrudnienia
Spawacz - niemieckie warunki zatrudnienia Stuttgart, Okolice Stuttgartu (Niemcy)
Spawacz - niemieckie warunki zatrudnienia Stuttgart, Okolice Stuttgartu (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- wszelkiego rodzaju prace spawalnicze

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność spawania metodą UP 121
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowyw temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: SPAW/DE/2017

(Data aktualizacji: sobota, 12 sierpnia 2017)