Oferty pracyDoradca Finansowy
Doradca Finansowy Klient EmploySystem.com Sanok (podkarpackie)
Doradca Finansowy Klient EmploySystem.com Sanok (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 12 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Profi Credit Polska jest ogólnopolską firmą działającą w sektorze finansowym.

Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa finansowego.

Tworzymy zespół ambitnych i energicznych Doradców - ekspertów z branży finansowej.

Zadania na stanowisku :

  • obsługa klientów w zakresie doradztwa finansowego
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • pomoc w procesie kompletowania dokumentacji do wniosku pożyczkowego
  • koordynowanie procesu do momentu wypłaty
  • pomoc we wszelkich zagadnieniach związanych z obsługą klienta

Wymagania :

  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami

Firma oferuje :

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
  • wsparcie w procesie sprzedaży ze strony managera
  • bezpłatne szkolenia
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Prawo jazdy mile widziane.

Możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia.

(Data aktualizacji: sobota, 12 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kraśnik (lubelskie)
Opublikowano dzisiaj
Zamość, Biłgoraj (lubelskie)
Chełm I Okolice (lubelskie)