Oferty pracyPracownik działu magazynowego_ 16 min od Lubonia !
Pracownik działu magazynowego_ 16 min od Lubonia ! MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Luboń (wielkopolskie)
Pracownik działu magazynowego_ 16 min od Lubonia ! MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Luboń (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 22 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik działu magazynowego

Miejsce pracy: Poznań/Pokrzywno

Obowiązki:

  • Wydawanie, przyjmowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Kompletowanie towaru do wysyłki zgodnie z dostarczoną dokumentacją magazynową,
  • Prace magazynowe zlecone przez Kierownika działu.

Wymagania:

  • Wykształcenia min. zawodowe - mile widziane techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub produkcji,
  • Sumienność oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Długofalową współpracę,
  • Jasne warunki finansowe w tym, aż 3 rodzaje PREMII
  • Pracę w dobrej lokalizacji,
  • Korzystny pakiet socjalny,
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe i tym samym awans w strukturach Firmy,
  • Szkolenie wdrażające, które zapewnią przygotowanie do objęcia stanowiska pracy,
  • Miłą i sympatyczną atmosferę w pracy.

Dokumenty aplikacyjne w języku polskim prosimy o przesłanie za pośrednictwem portalu.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencjezatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: wtorek, 22 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Strullendorf (Niemcy)
Opublikowano 7 października 2017
Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy)
Empfingen, Langenau, Rothlein (Niemcy)