Oferty pracyTechnolog Spawalnik
Technolog Spawalnik Przeworsk (podkarpackie)
Technolog Spawalnik Przeworsk (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 2 października 2017, do końca 1 dzień

Obecnie dla naszego klienta bardzo szybko rozwijającej się firmy branży produkcyjnej urządzeń przemysłowych poszukujemy osobę na stanowisko:

Technolog Spawalnik

Obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej produkowanych urządzeń i wyrobów
  • Nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego na produkcji
  • Wdrażanie nowych technologii
  • Nadzór nad dokumentacją zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000
  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych spółki

Wymagania:

  • Dobra znajomość technologii spawalniczych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie kierunkowe spawalnicze lub wyższe techniczne spawalnicze
  • Wymagane min. 4-letnie doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność oraz zorientowanie na sukces

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy, dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 października 2017)