Oferty pracyGlazurnik / Płytkarz / Kafelkarz (cała Polska)
Glazurnik / Płytkarz / Kafelkarz (cała Polska) Warszawa,Katowice,Kraków,Przemyśl,Płock,Rzeszów,Opole,Łódź (cała Polska)
Glazurnik / Płytkarz / Kafelkarz (cała Polska) Warszawa,Katowice,Kraków,Przemyśl,Płock,Rzeszów,Opole,Łódź (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 13 września 2017, do końca 1 dzień

Zadania:

  • Układanie płytek, glazury oraz kafelków (praca w całej Polsce)
  • Prace wykończeniowe na terenie placówek medycznych,
  • Inne zlecone prace wykończeniowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w układaniu płytek/kafelków/glazury,
  • Mile widziane doświadczenie w innych pracach wykończeniowych,
  • Możliwość pracy na terenie całej Polski.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie: 3500zł netto za podstawowy czas pracy ( 8 godzin dziennie/ 5 dni w tygodniu) +  nadgodziny,
  • 30zł dziennej diety za pracę poza miejscem zamieszkania (praca na terenie całej Polski)
  • Darmowe zakwaterowanie poza miejscem zamieszkania,
  • Specjalistyczne szkolenia, narzędzia oraz odzież roboczą.

(Data aktualizacji: środa, 13 września 2017)