Oferty pracyPracownik Wykończeniowy - Złota Rączka (cała Polska)
Pracownik Wykończeniowy - Złota Rączka (cała Polska) Warszawa, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Drobin, Pło (cała Polska)
Pracownik Wykończeniowy - Złota Rączka (cała Polska) Warszawa, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Drobin, Pło (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 13 września 2017, do końca 8 dni

Zadania:

  • Montaż płyt k/g,
  • Malowanie, tynkowanie, układanie glazury oraz gładzi,
  • Montaż konstrukcji wsporczych i stalowych,
  • Montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych oraz hydraulicznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie,
  • Możliwość pracy poza miejscem zamieszkania (praca na terenie całej Polski),
  • Samodzielność w wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie: 3500zł netto za podstawowy czas pracy ( 8 godzin dziennie/ 5 dni w tygodniu) +  nadgodziny,
  • 30zł dziennej diety za pracę poza miejscem zamieszkania (praca na terenie całej Polski)
  • Darmowe zakwaterowanie poza miejscem zamieszkania,
  • Specjalistyczne szkolenia, narzędzia oraz odzież roboczą.

(Data aktualizacji: środa, 13 września 2017)