Oferty pracyNarzędziowiec
Narzędziowiec Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Koziegłowy (śląskie)
Aplikuj 11 października 2017, do końca 1 dzień
Narzędziowiec Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Koziegłowy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 października 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Narzędziowiec

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. N/75/17

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawa oraz utrzymanie narzędzi produkcyjnych,
  • przeglądy prewencyjne i korekcyjne narzędzi,
  • realizacja zleconych zadań w obszarze warsztatu przygotowania narzędzi.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia spawalnicze TIG,
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

(Data aktualizacji: środa, 11 października 2017)