Oferty pracyŚlusarz Narzędziowy (Tłocznia)
Ślusarz Narzędziowy (Tłocznia) Tychy, Pszczyna, Bieruń, Lędziny I Okolice (śląskie)
Aplikuj 11 października 2017, do końca 1 dzień
Ślusarz Narzędziowy (Tłocznia) Tychy, Pszczyna, Bieruń, Lędziny I Okolice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 października 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy (Tłocznia)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. SN/127/17

Najważniejsze obowiązki:

  • przezbrajanie, naprawa, konserwacja i regeneracja tłoczników,
  • usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje tłoczników,
  • uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność odczytywania / posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość budowy i działania tłoczników,
  • dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: środa, 11 października 2017)