Oferty pracyAutomatyk
Automatyk Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Z (opolskie)
Aplikuj 11 października 2017, do końca 1 dzień
Automatyk Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Z (opolskie) Aplikuj Opublikowano 11 października 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijające się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Nr ref. AM/154/17

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC,
  • projektowanie procesów produkcyjnych,
  • nowe uruchomienia,
  • optymalizacja procesów technicznych,
  • rozwój technologii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu Office),
  • praktyczna znajomość sterowników PLC (Siemens lub Beckhoff),
  • znajomość serwonapędów,
  • znajomość robotów przemysłowych,
  • samodzielność i chęć do pracy,
  • umiejętności analityczne,
  • odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
  • rozbudowany pakiet szkoleń (również szkolenia zagraniczne),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenia,
  • pracę do poniedziałku do piątku,
  • bezpłatne przewozy pracownicze,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: środa, 11 października 2017)