Oferty pracyElektryk Utrzymania Ruchu
Elektryk Utrzymania Ruchu Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Z (opolskie)
Aplikuj 11 października 2017, do końca 1 dzień
Elektryk Utrzymania Ruchu Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Z (opolskie) Aplikuj Opublikowano 11 października 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijające się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Nr ref. EUR/153/17

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymanie ruchu parku maszynowego,
  • prace montażowe oraz naprawy,
  • samodzielne prowadzenie prac montażowych,
  • uczestnictwo w przeglądach.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad funkcjonowania urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemów sterowania,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej,
  • odpowiedzialność i chęć do pracy,
  • systematyczność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
  • rozbudowany pakiet szkoleń (również szkolenia zagraniczne),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenia,
  • pracę do poniedziałku do piątku,
  • bezpłatne przewozy pracownicze,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: środa, 11 października 2017)