Oferty pracyElektromonter
Elektromonter Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno (śląskie)
Aplikuj 11 października 2017, do końca 1 dzień
Elektromonter Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 października 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - jednej z wiodących międzynarodowych firm z branży elektrycznej posiadającej oddział w Sosnowcu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. ER/166/17

Najważniejsze obowiązki:

  • montaż rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia,
  • montaż rozdzielnic średniego napięcia,
  • przeprowadzanie testów wyrobu gotowego,
  • pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość i umiejętność samodzielnego odczytywania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych,
  • zdolności manualne oraz dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie jednozmianowym – w godzinach 6-14,
  • samodzielność oraz sumienność.

Mile widziane:

  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • udział w tworzeniu nowej linii produkcyjnej na terenie zakładu,
  • pracę w rozwijającym się zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

(Data aktualizacji: środa, 11 października 2017)