Oferty pracyMłodszy Elektromonter
Młodszy Elektromonter Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno (śląskie)
Aplikuj 11 października 2017, do końca 1 dzień
Młodszy Elektromonter Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 października 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - jednej z wiodących, międzynarodowych firm z branży elektrycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Elektromonter

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. ME/165/17

Najważniejsze obowiązki:

  • prace  elektryczne,
  • prace związane z montażem rozdzielnic elektrycznych,
  • przeprowadzanie testów.

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne,
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych,
  • zdolności manualne oraz dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie jednozmianowym – w godzinach 6-14,
  • sumienność oraz chęci do pracy.

Mile widziane:

  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy lub odbyte praktyki na stanowisku Elektryka, Elektromontera.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w tworzeniu nowej linii produkcyjnej na terenie zakładu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

(Data aktualizacji: środa, 11 października 2017)