Oferty pracyKomisjoner / Pracownik działu przyjęć (Tilburg, Holandia)
Komisjoner / Pracownik działu przyjęć (Tilburg, Holandia) Tilburg (Holandia)
Aplikuj 12 października 2017, do końca 1 dzień
Komisjoner / Pracownik działu przyjęć (Tilburg, Holandia) Tilburg (Holandia) Aplikuj Opublikowano 12 października 2017, do końca 1 dzień

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się realizacją zamówień internetowych poszukujemy osób do prac na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz do działu przyjęć towaru.

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dobra organizacja pracy

Obowiązki

• Prace w magazynie składującym produkty takie jak: ubrania, biżuteria, płyty, książki itp)
• Komisjoner - zbieranie zamówień według wytycznych (skaner system)
• Pracownik przyjęcia towaru - przyjmowanie towaru według wytycznych, kontrola jakości produktów
• Inne prace magazynowe / logistyczne
• Praca w systemie zmianowym

  Oferujemy

• Dobre warunki pracy w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń (stawka godzinowa: 10,00 euro/brutto/godzinę) + pieniądze wakacyjne i urlopowe
• Dodatki zmianowe do 25%
• Zwrot kosztów dojazdu powyżej 10km
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone, dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka)

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 października 2017)