Oferty pracyPakowanie prezentów
Pakowanie prezentów Swadzim K. Poznania (wielkopolskie)
Pakowanie prezentów Swadzim K. Poznania (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 12 października 2017, do końca 2 dni

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Pakowanie prezentów
Miejsce: Swadzim

Obowiązki:
- nieskomplikowane czynności manualne typu pakowanie kawy w pudełka, przygotowywanie pod akcje promocyjne

Wymagania :
- umiejętności manualne
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
- pracę w systemie 2-zmianowym -( 6-14, 14-22)
- pracę od poniedziałku do piątku
- umowę zlecenie
- stawkę godzinową
- bezpłatny dojazd z Poznania lub Pniew

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

*oferta pracy tymczasowej

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: czwartek, 12 października 2017)