Oferty pracyPRACA OD ZARAZ - Pracownik Produkcji
PRACA OD ZARAZ - Pracownik Produkcji Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)
PRACA OD ZARAZ - Pracownik Produkcji Ostaszewo (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 13 października 2017, do końca 3 dni

Japoński producentkomponentów dla branży motoryzacyjnej i AGD  poszukuje osób do pracy na stanowisku:

 PRACOWNIK PRODUKCJI

(nie wymagamy doświadczenia!)

 miejsce pracy: Ostaszewo k/Torunia

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

- dobra organizacja pracy

Zadania:

- obsługa pras i innych urządzeń produkcyjnych

- ocena wizualna detali

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- stałe i zawsze płatne na czas wynagrodzenie

- zwrot kosztów dojazdu do pracy

- dodatkowe ubezpieczenie na życie

- szkolenia

- możliwość rozwoju zawodowego i awansów

Prosimy o wysyłanie CV na adres: praca @ sohbi.pl

lub

kontakt pod numerem telefonu: 532 226 005

W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

(Data aktualizacji: piątek, 13 października 2017)