Oferty pracyElektryk/Automatyk Dział Utrzymania Ruchu
Elektryk/Automatyk Dział Utrzymania Ruchu Albertów (śląskie)
Elektryk/Automatyk Dział Utrzymania Ruchu Albertów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2017, do końca 1 dzień

ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy elektryków/automatyków do pracy w utrzymaniu ruchu

                                                     w zakładzie produkcji artykułów spożywczych.

Elektryk/ Automatyk - Dział Utrzymania Ruchu
Albertów k. Częstochowy

Zakres obowiązków

Wykonywanie przeglądów maszyn w zakresie automatyki oraz instalacji elektrycznych.

Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza awarii maszyn, w szczególności w zakresie automatyki i elektroinstalacji.

Usprawnienie istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych.

Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych.Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Nasze oczekiwania

Wykształcenie min. średnie techniczne na kierunku automatyka, elektryka, mechatronika lub inne pokrewne.

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praktyczna wiedza z zakresu automatyki i elektroinstalacji na liniach produkcyjnych.

Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych.

Mile widziane uprawnienia SEP.

Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy w zamian:

Umowę o pracę na pełny etat.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zatrudnienie w firmie rodzinnej, z uznaną marką i bogatą tradycją w branży.

Atrakcyjne miejsce pracy.

Dostęp do szkoleń zawodowych oraz profesjonalnych narzędzi pracy.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

(Data aktualizacji: czwartek, 2 listopada 2017)