Oferty pracyMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH bez języka - Europa Zachodnia
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH bez języka - Europa Zachodnia Belgia (Belgia)
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH bez języka - Europa Zachodnia Belgia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2017, do końca 1 dzień

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie kierunkowe - mile widziane
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Własny samochód dostępny na wyjazd - mile widziane

Szybkie kroki do podjęcia pracy:
1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie mailem CV. Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Zapraszamy na Naszą stronę abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 2 listopada 2017)